Speciální masáže a terapie

Terapeutická masáž s lávovými kameny a konopným olejem.

Jde o kombinaci klasické masáže s masáží lávovými kameny, jež umožňuje dosáhnout maximální efektivity při řešení jakýchkoli potíží se svaly a bolestí zad. Teplo a zároveň i tlak kamenů umožňují terapeutovi cílený a efektivní zásah, a to i v případě akutního bolestivého stavu.

V kombinaci s použitím konopného oleje (jež má velmi příznivé účinky na svalovou tkáň, uvolňuje, pomáhá odstraňovat bolest, podporuje zvýšené vylučování zplodin ze svalové tkáně a také činnost lymfatického systému) a thajských rozvolňovacích přípravků se jedná o velmi efektivní terapii. Při sérií těchto masáží lze řešit i velmi staré a chronické problémy a to nejen se svaly, ale i následné potíže jako jsou například migrény,
a důsledky dlouhodobého působení psychického stresu. Lávové kameny velmi příjemně a hluboce relaxují svalovou tkáň, prohřívají celé tělo a proces uvolňování je tak mnohem příjemnější, hlubší a účinnější. Následná relaxace s lávovými kameny na zádech umožňuje velmi hluboké uvolnění psychického napětí a stresu, revitalizaci tkání a lymfatického systému a harmonizaci toku energií v těle. Tato terapie využívá kombinace různých masážních technik, což umožňuje zcela individuální přístup ke klientovi.